Volné pracovní místo zedník

11.1.2017
Jihomoravská akciová, a.s.
Místo pracoviště
Budischowského 1073, Borovina, 674 01, Třebíč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

  • práce na stavbách v rámci celé ČR
  • provádění zednických prací na stavebních konstrukcích a úpravy povrchů

Požadujeme:

  • vyhrazeno pro zaměstnance se zdravotním postižením
  • ukončené vyučení ve stavebním oboru
  • praxe a zkušenosti v oblasti pozemních staveb výhodou (nejsou podmínkou)
  • samostatnost, manuální zručnost, kladný vztah k práci, flexibilita, loajálnost,

Nabízíme:

  • příspěvky na stravné
  • plný pracovní poměr (8 hod/denně)
  • nástup dle dohody
  • možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu
  • vyhrazeno pro OZP

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)