Volné pracovní místo  Zpracovatel provozní a průvodní dokumentace

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–23 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1841/175, Šternberk. Nástup dohodou. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok po nástupu s možností prodloužit na neurčito.

Náplň práce:
  • Zpracování manuálů pro obsluhu, údržbu a opravy nově vyráběných nebo modernizovaných výrobků v českém a anglickém jazyce
  • Zpracování katalogů náhradních dílů včetně úpravy výkresové dokumentace
  • Tvorba obrazových podkladů do dokumentace (foto, výkresy, obrázky) a jejich popisy
  • Úpravy původních dokumentů
  • Sestavování souprav výbavy, příslušenství a náhradních dílů pro výrobky - seznamy i fyzické soupravy
  • Úpravy 3D a 2D výkresů pro další členy týmu
  • Spolupráce s projektanty a konstruktéry na vývoji a modernizaci speciální techniky
  • Komunikace a spolupráce s TPV a výrobou

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření
  • Technické znalosti z oblasti konstrukce, provozu a údržby vozidel
  • Znalost prostředí MS Office, Corel Draw, Adobe Acrobat
  • Znalost CAD programů (Inventor 2016) výhodou
  • Znalost angličtiny, základní znalost technické angličtiny
  • ŘP sk. B
  • Samostatná práce v týmu, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a znalostem
  • Možnost rychlého odborného růstu
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování s příspěvkem na stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jiné benefity
  • Pracovní poměr na plný úvazek

První kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.9.2016