Nabídka práce v obci Český Krumlov s vyšším odborným vzděláním
1 486 výsledků
Hledáte nabídky práce v obci Český Krumlov s vyšším odborným vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.
Pomocný kuchař/ka
Český Krumlov
FA - FA Co. Ltd. spol. s r. o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocný kuchař/ka
Český Krumlov
FA - FA Co. Ltd. spol. s r. o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Seřizovač
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
od 30 800 Kč
Aktivní inzerát.
Číšník-servírka
Český Krumlov
Ruslan Alasgarov
Plný úvazek
30 000 - 35 000 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocný kuchař
Český Krumlov
C.C.G.D. Trade s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Technický nákupčí
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
30 000 - 35 000 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocník v kuchyni
Český Krumlov
C.C.G.D. Trade s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Kuchař/ka - čínská kuchyně
Český Krumlov
DONGJIE s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Operátor/ka výroby
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
od 27 328 Kč
Aktivní inzerát.
Číšník/servírka
Český Krumlov
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Plný úvazek
od 27 328 Kč
Aktivní inzerát.
Obsluha výrobní linky
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
od 27 328 Kč
Aktivní inzerát.
Seřizovač
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
od 27 328 Kč
Aktivní inzerát.
Administrativní pracovník/pracovnice
Český Krumlov
OTAVA, výrobní družstvo
Plný úvazek
26 000 - 29 000 Kč
Aktivní inzerát.
Technický pracovník/pracovnice
Český Krumlov
OTAVA, výrobní družstvo
Plný úvazek
30 000 - 32 000 Kč
Aktivní inzerát.
Montážní dělník/dělnice - kabelové svazky
Český Krumlov
OTAVA, výrobní družstvo
Plný úvazek
24 000 - 26 000 Kč
Aktivní inzerát.
Stavební dělník-dělnice komunikací, závozník
Český Krumlov
Služby města Český Krumlov s.r.o.
Plný úvazek
od 30 000 Kč
Aktivní inzerát.
Recepční
Český Krumlov
LH Hotels & Resorts s.r.o.
Plný úvazek
od 28 000 Kč
Aktivní inzerát.
Učitel odborného výcviku pro obor instalatér
Český Krumlov
Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342
Zkrácený úvazek
20 000 - 23 000 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocníci v kuchyni
Český Krumlov
ČAP PALET s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Řidič taxi
Český Krumlov
GREEN T.S., s.r.o.
Brigády
od 11 400 Kč
Aktivní inzerát.
Číšník/servírka
Český Krumlov
Miloslav Prokůpek
Plný úvazek
22 400 - 28 000 Kč
Aktivní inzerát.
Číšník/servírka
Český Krumlov
Miloslav Prokůpek
Plný úvazek
22 400 - 25 000 Kč
Aktivní inzerát.
Odborní účetní všeobecní
Český Krumlov
Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109
Plný úvazek
25 000 - 40 000 Kč
Aktivní inzerát.
Účetní všeobecní
Český Krumlov
Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109
Plný úvazek
25 000 - 40 000 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocný kuchař
Český Krumlov
Marek Špát
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Číšník/servírka
Český Krumlov
Zlatý anděl s.r.o.
Brigády
od 170 Kč
Aktivní inzerát.
Řidič MKD
Český Krumlov
J & M TRANS, s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Operátor/ka výroby
Český Krumlov
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Plný úvazek
od 27 000 Kč
Aktivní inzerát.
Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)
Český Krumlov
AA Investment Group s.r.o.
Plný úvazek
22 400 - 24 960 Kč
Aktivní inzerát.
Recepční
Český Krumlov
LH Hotels & Resorts s.r.o.
Plný úvazek
od 28 000 Kč
Aktivní inzerát.
Recepční
Český Krumlov
LH Hotels & Resorts s.r.o.
Plný úvazek
od 28 000 Kč
Aktivní inzerát.
Doplňovač zboží
Český Krumlov
Need to have s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Český Krumlov
ČAP PALET s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Brusiči nástrojů a kovů
Český Krumlov
RadinaR s.r.o.
Plný úvazek
od 28 000 Kč
Aktivní inzerát.
Pomocná kuchařka
Český Krumlov
Filak&Fuksa&Food s.r.o.
Plný úvazek
24 000 Kč
Aktivní inzerát.
Výroba potravinářských výrobků
Český Krumlov
Sovinium Invest, s.r.o.
Plný úvazek
30 000 - 35 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktivní inzerát.
Pokojská
Český Krumlov
CK HOTELS a.s.
Plný úvazek
od 22 800 Kč
Aktivní inzerát.
Snídaňová kuchařka
Český Krumlov
CZECH Ag. s.r.o.
Zkrácený úvazek
14 200 - 15 200 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktivní inzerát.
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Český Krumlov
Radek Hajsák
Plný úvazek
50 000 - 60 000 Kč
Aktivní inzerát.

Expedient/ka
Srnín (do 4 km od Českého Krumlova)
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek
29 000 - 39 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Chcete dostávat nové nabídky práce e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Český Krumlov +30 km, Vzdělání: Vyšší odborné
Za účelem zasílání nových nabídek bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.


Zpřesnit hledání
Hledáte nabídky práce v obci Český Krumlov s vyšším odborným vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.