Volné pracovní místo  Chceš vyvíjet v C#? Tak pojď!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–95 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Začněte budovat něco velkého!
Do dvou z našich vývojářských týmů hledáme novou posilu.
První z nich vyvíjí technologii, díky které můžete pracovat v rozměrech tisíckrát menších než je jedna červená krvinka. Druhý z nich pracuje na webové aplikaci, která sama testuje a do jisté míry i opravuje vady hardwaru - hlavně tedy čipů a mikrokontrolerů. A víte co mají oba tyto projekty společného? Mění svět. Díky nim třeba nemusíte tak dlouho čekat na nový počítač a telefon. Nebo automobil, ve kterém jezdíte je daleko bezpečnější - od plastů na palubní desce až po počítač, který vám pomáhá s řízením. Posuňte se ve své kariéře dál a vrhněte se na novou kapitolu, kterou se budete moc i chlubit.

Náplň práce:
  • Desktopová aplikace je postavena ještě v části na WPF ale nové fáze už píšeme v .NET.
  • Webová pracuje na front-endu s TypeScript frameworky a back-end je v .NET 7
  • Oba týmy pracují agilně ve scrumu a oba si rozumí nejen v práci, ale i mimo ni.
  • A samozřejmě dva týmy nejsou celá firma - pokud vám tedy ani jeden z projektů nesedne, je spoustu dalších možností.

Požadujeme

  • Hledáme někoho, kdo ví o čem je řeč.
  • Oceníme tedy komerční praxi - těžko říct kolik je minimum. Někdo je skvělý po roce, jinému učení trvá déle. V každém případě nehledáme úplně čerstvé absolventy.
  • Pokud chcete vyvíjet webové aplikace, oceníme i povědomí o front-end kódu či cloudech (jedeme v Azure DevOps).
  • U desktopu se bude hodit třeba i (skoro)zapomenutá zkušenost s C++.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na něčem velkém.
  • Prostředí, ve kterém může růst a kde vás bude aktivně podporovat nejen tým ale i celá společnost.
  • Možnost hibridní spolupráce a kombinace home-office a kanceláří.
  • Zaměstnanecká sada benefitů jako je třeba multisport karta nebo program kafeteria.
  • 5 týdnů dovolené, roční bonusy závislé ne výsledcích firmy a možnost dalšího, neplaceného, volna.
  • U seniornějších uchazečů se nebráníme ani kontraktorské spolupráci.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Chceš vyvíjet v C#? Tak pojď!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Chceš vyvíjet v C#? Tak pojď!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.