Nabídka práce pro pozici Picker v obci Ústí nad Labem se základním vzděláním
54 výsledků
Hledáte nabídky práce pro pozici Picker v obci Ústí nad Labem se základním vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.
Skladový operátor I
Ústí nad Labem
Zásilkovna s.r.o.
Plný úvazek
od 25 300 Kč
Aktivní inzerát.

Brigáda ve skladu zásilek Nové Modlany u Teplic - RANNÍ S.
Teplice (do 15 km od Ústí nad Labem)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Brigády
Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Skladníci
Bystřany (do 13 km od Ústí nad Labem)
48 hours gold s. r. o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Skladníci
Teplice (do 15 km od Ústí nad Labem)
Stavebniny Černý, s.r.o.
Plný úvazek
28 000 - 31 000 Kč
Změněno před 3 dny
Skladník /ce
Dubí (do 18 km od Ústí nad Labem)
FIKKO market s.r.o.
Plný úvazek
od 22 400 Kč
Aktivní inzerát.
Skladníci
Benešov nad Ploučnicí (do 21 km od Ústí nad Labem)
Eurostar Plus, s.r.o.
Plný úvazek
od 24 960 Kč
Aktivní inzerát.

Skladník / řidič VZV s ubytováním | nástup ihned Pardubice! (m/ž)
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
31 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Skladník/ce s VZV – stabilní práce, super výdělek a ubytování zajištěno!
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
35 000 - 40 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Pracujte jako skladník/ce s VZV – víkendy volné + ubytování a skvělé benefity!
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
35 000 - 40 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Vydělejte si více jako skladník/ce | Ubytování nebo doprava hrazeny! (m/ž)
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
38 000 - 42 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


VZV řidič/ka | Mzda až 42 000 Kč a ubytování zajištěno!
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
38 000 - 42 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Skladník / manipulant | až 42 000 Kč měsíčně | Ubytování zajištěno! (m/ž)
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
38 000 - 42 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Hledáme pracovníky na zásobování výrobních linek | Až 42 000 Kč! (m/ž)
Česká republika
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
38 000 - 42 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před pár hodinami


Bosch Powertrain s.r.o. Jihlava • skladník • mzda 48.400 Kč • náborový bonus 50.000 Kč
Česká republika
LEPŠÍ PRÁCE a.s.
Plný úvazek
40 800 - 48 400 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno včera





Chcete dostávat nové nabídky práce e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Picker, Ústí nad Labem +30 km, Vzdělání: Základní
Za účelem zasílání nových nabídek bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.














Zpřesnit hledání
Hledáte nabídky práce pro pozici Picker v obci Ústí nad Labem se základním vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.