Nabídka práce v obci Praha-Horní Počernice s vyšším odborným vzděláním
7 059 výsledků
Hledáte nabídky práce v obci Praha-Horní Počernice s vyšším odborným vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.
Administrativní pracovník, sekretářka- 26-34.000 Kč, Praha - vyhrazeno pro invalidní důchodce
Praha-Horní Počernice
AQUARA s.r.o.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
26 000 - 34 000 Kč
Aktualizováno včera

Picker/ka do farmaceutického skladu - mzda 38 000 Kč
Praha-Horní Počernice
Fajn práce s.r.o.
Plný úvazek
35 200 - 40 000 Kč
Aktualizováno včera


Mechanik/čka - oprava stavební techniky Divize 11
Praha-Horní Počernice
Metrostav a.s.
Plný úvazek
Aktualizováno před 2 dny


Lakýrník do moderní výroby | Náborový příspěvek 60 000 Kč (m/ž)
Praha-Horní Počernice
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
36 000 - 45 000 Kč
Aktualizováno před 2 dny


Zástupce vedoucího skladníka ve třídícím centru kurýrní firmy
Praha-Horní Počernice
TRANSPORT COMPANY s.r.o.
Plný úvazek, Práce na ŽL
30 000 - 40 000 Kč
Aktualizováno před 2 dny


Seřizovač - vstřikolisy nebo extrudéry
Praha-Horní Počernice
open recruitment s.r.o.
Plný úvazek
44 000 - 57 000 Kč
Příspěvek na ubytování
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno před 2 dny


PRODAVAČ/KA - pánská i dámská móda - FASHION ARÉNA
Praha-Horní Počernice
Consulta HR s.r.o.
Plný úvazek
25 000 - 35 000 Kč
Aktualizováno před 5 dny


Specialista technického servisu měřidel - Field Service
Praha-Horní Počernice
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek
50 000 - 80 000 Kč
Přidáno před 6 dny


Operativní nákupčí s AJ nebo NJ, Praha 9
Praha-Horní Počernice
HR PROfi
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


OPERÁTOR / SPECIALISTA MONTÁŽE, jedna směna, 13. mzda, Praha 9
Praha-Horní Počernice
HR PROfi
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


🚗 Veďte tým a získejte služební vůz! Hledáme Vedoucí distribuční sítě pro Prahu
Praha-Horní Počernice
První novinová společnost a.s.
Plný úvazek
29 200 - 35 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Pracovník občerstvení Burger King P- 1, P-4, P-8, P-9 a P-10.
Praha-Horní Počernice
MSG Professional s.r.o.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
140 - 170 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Koordinátor realizace - (TZB / požární ochrana)
Praha-Horní Počernice
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Obsluha kamerového systému / Ostraha - PRAHA( BEZ/S UBYTOVÁNÍM )
Praha-Horní Počernice
M&M Security Ensure s.r.o.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
160 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Servisní technik – profesionální nářadí 🔧⚡
Praha-Horní Počernice
Career Power, s.r.o.
Plný úvazek
35 000 - 60 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Specialista / Specialistka marketingové automatizace
Praha-Horní Počernice
Career Power, s.r.o.
Plný úvazek
38 000 - 60 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Skladník expedient | 190 Kč/h | Praha – Horní Počernice
Praha-Horní Počernice
ManpowerGroup s.r.o.
Brigády
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


💊 Operátor výrobní linky – mzda až 50 000 Kč / nepřetržitý provoz
Praha-Horní Počernice
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 50 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Specialista zásobování náhradních dílů
Praha-Horní Počernice
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek
60 000 - 70 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Export sales manager
Praha-Horní Počernice
MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL, spol. s r. o.
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Obchodně technický pracovník– střešní světlíky
Praha-Horní Počernice
Kariéra spol. s r.o.
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Technický přípravář zakázek / Praha
Praha-Horní Počernice
Kariéra spol. s r.o.
Plný úvazek
45 000 - 55 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.

pomocný manipulační pracovník- Praha- vypsáno pouze pro invalidní důchodce
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
AQUARA s.r.o.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
24 000 - 28 000 Kč
Aktualizováno včera
řidič, rozvozce zboží Praha a okolí, stravenky, možno i invalidní důchodci
Zeleneč (do 3 km od Praha-Horní Počernice)
AQUARA s.r.o.
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
27 000 - 34 000 Kč
Aktualizováno včera

Špecialista telefonického predaja (100% home office)
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
RSD SERVICES LIMITED
Práce na ŽL
35 000 - 60 000 Kč
Aktualizováno včera


Specialista telefonního prodeje 100% práce na dálku (CZ / SK)
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
RSD SERVICES LIMITED
Práce na ŽL
35 000 - 60 000 Kč
Aktualizováno včera


Operátor výrobní linky – mzda 48 000 Kč / nepřetržitý provoz
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 50 000 Kč
Aktualizováno včera


Obsluha CNC routeru
Radonice, okres Praha-východ (do 3 km od Praha-Horní Počernice)
PŘEDVÝBĚR.CZ a.s.
Plný úvazek
Změněno před 2 dny


Odjehlovači a odjehlovačky kol do Pardubic / bonusy / ubytování zajištěno
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
34 000 - 36 000 Kč
Poskytujeme ubytování
Aktualizováno včera


NASTARTUJTE ZMĚNU HNED! Máte ŘP sk. C? PŘESEDNĚTE na naše VNITRO.
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Frost Logistics, a.s.
Plný úvazek
58 000 - 63 000 Kč
Aktualizováno před 2 dny


Dispečer, dispečerka kamionové dopravy
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
AUTODOPRAVA SIEGL s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 60 000 Kč
Aktualizováno před 2 dny


Obsluha strojů na výrobu léčiv - mzda od 48.000kč - práce v Praze
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 55 000 Kč
Aktualizováno před 3 dny


Stavbyvedoucí
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Plný úvazek
Aktualizováno před 6 dny


Obsluha strojů na výrobu vynilových desek - mzda až 55.000 kč
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Manuvia DreamJob s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 55 000 Kč
Aktualizováno před 5 dny


Kalkulant / Rozpočtář
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Plný úvazek
Aktualizováno před 6 dny


SPECIALISTA/SPECIALISTKA KVALITY
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Econic HUB s.r.o.
Zkrácený úvazek
20 000 - 45 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


Stavební rozpočtář - zajímavé projekty
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Plný úvazek
70 000 - 90 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


🚛 Dispečer/Dispečerka vnitrostátní dopravy | Praha - severovýchod
Zeleneč (do 3 km od Praha-Horní Počernice)
Career Power, s.r.o.
Plný úvazek
45 000 - 55 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


🚧 Projektant dopravních staveb (m/ž)
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
People Facility s.r.o.
Plný úvazek
Aktivní inzerát, stále vás hledají.


🏗️ Hlavní inženýr/ka projektu – pozemní stavby m/ž
Praha-Běchovice (do 4 km od Praha-Horní Počernice)
People Facility s.r.o.
Plný úvazek
50 000 - 70 000 Kč
Aktivní inzerát, stále vás hledají.























Chcete dostávat nové nabídky práce e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Praha-Horní Počernice +20 km, Vzdělání: Vyšší odborné
Za účelem zasílání nových nabídek bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.




















































Zpřesnit hledání
Hledáte nabídky práce v obci Praha-Horní Počernice s vyšším odborným vzděláním? Vybírejte z aktuálních volných pracovních míst a pozic, které přímo pro vás připravila Easy práce.cz. Získejte zaměstnání a začněte pracovat již zítra.